+48 577 439 977

Beata Grabowska

+48 664 941 720

Aleksandra Urbańska

Prawo spadkowe

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie sporów sądowych dotyczących spadków.

Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach postępowania. Prowadzimy również sprawy spadkowe na rzecz osób prawnych, z elementem zagranicznym, jak również sprawy o uznanie orzeczeń zagranicznych w Polsce.

udzielamy porad prawnych w sprawach spadkowych

przygotowujemy wnioski o stwierdzenie nabycia spadku oraz zapewniamy reprezentację oraz pomoc podczas całego postępowania

pomagamy rozstrzygać spory powstałe na tle zapisów testamentu oraz zaliczaniu darowizn na poczet schedy spadkowej

prowadzimy postępowania dotyczące działu spadku (podział sądowy, jak i pozasądowy) oraz dotyczące zachowku

prowadzimy postępowania o ustanowienie kuratora spadku dla spadków nieobjętych

Prawo spadkowe to złożone zagadnienie. Śmierć osoby bliskiej jest dla rodziny szokiem. Organizacja uroczystości pogrzebowej, niezbędne formalności – wiele różnych spraw musi zostać załatwionych. Do tego dochodzi także kwestia spadku po zmarłym. Dzięki pomocy naszej Kancelarii, będą mogli Państwo przejść przez ten czas spokojnie i bezpiecznie.

Spadki to termin, pod którym kryją się prawa i obowiązki majątkowe zmarłego. W momencie jego śmierci przechodzą one na jedną lub więcej osób – tzw. spadkobierców. Nasza Kancelaria udziela fachowej pomocy na każdym etapie postępowania spadkowego. W ramach naszych usług poprowadzimy całą sprawę od początku do końca.

Prawnicy naszej kancelarii zajmą się wszystkimi formalnościami związanymi ze sprawą. Spadki to bardzo często złożone procesy. Nasz zespół doświadczonych prawników będzie służyć radą w każdym momencie postępowania, dzięki czemu z pewnością wszystko odbędzie się sprawnie i co najważniejsze – bez niepotrzebnych nerwów.

Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo był maksymalnie usatysfakcjonowani z ostatecznego wyniku. W naszej Kancelarii nie ma miejsca na półśrodki, dlatego oferujemy kompleksową obsługę. Spadki mogą się okazać skomplikowane, dlatego w ramach naszych usług oferujemy udzielenie porad prawnych w sprawie, przygotowanie niezbędnych wniosków, rozstrzyganie sporów czy poprowadzenie postępowania dotyczącego podziału spadku. Zapraszamy do kontaktu!