+48 577 439 977

Beata Grabowska

+48 664 941 720

Aleksandra Urbańska

Usługi prawne dla biznesu

Świadczymy usługi prawne dla przedsiębiorców obejmujące

kompleksową obsługę prawną spółek handlowych

sporządzanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów najmu, dzierżawy, zlecenia, o dzieło, o roboty budowlane, leasingu oraz innych nazwanych i nienazwanych

egzekwowanie wierzytelności na drodze sądowej

dochodzenie roszczeń związanych z wykonaniem lub niewykonaniem umów handlowych

Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej firm. Nasz doświadczony zespół prawników zapewnia obsługę klientów biznesowych w szerokim spektrum prowadzonych przez nich działalności. Do każdej współpracy z klientem podchodzimy zawsze elastycznie i indywidualnie – tak, aby jak najlepiej dopasować świadczone przez nas usługi do Państwa potrzeb. Może to być zarówno stała obsługa prawna firm, jak i poprowadzenie konkretnej sprawy. Zaufało nam wiele firm w regionie.

Działamy na rynku już od 20 lat, a naszą domeną jest właśnie obsługa prawna firm w Polsce. W ciągu wielu lat swego istnienia nasza kancelaria przeprowadziła z sukcesem wiele projektów, które były związane ze sprzedażą, odzyskaniem czy budową nieruchomości.

Obsługa prawna firm w naszym wykonaniu to nic innego jak kompleksowe doradztwo oraz wsparcie ekspertów z wielu dziedzin prawa. Z wieloletniego doświadczenia naszych wykwalifikowanych pracowników mogą skorzystać dowolne firm, bez względu na ich branżę, wielkość czy posiadany budżet. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dopasowując i doprecyzowując właściwy zakres porad i wsparcia prawnego. Warto w tym miejscu podkreślić, że właściwa znajomość obowiązującego prawa i przepisów prawnych w naszym kraju i za granicą pozwala na sprawne prowadzenie działalności gospodarczej, jednocześnie chroniąc się przed niepożądanymi błędami. To kluczowe, by móc sprawniej rozwijać swój biznes.

Zapraszamy do kontaktu!