+48 577 439 977

Beata Grabowska

+48 664 941 720

Aleksandra Urbańska

Umowy deweloperskie

Oferujemy pomoc przy zawieraniu umów z deweloperami.

Oferujemy pomoc przy zawieraniu umów z deweloperami, weryfikację tych umów z uwzględnieniem interesu Klienta.

Reprezentujemy klientów w sporach wynikających z zawartych umów deweloperskich, w tym dochodzenia roszczeń z rękojmi za wady.

Umowa deweloperska jest jedną z najważniejszych umów, które podpisuje się z deweloperem. Reguluje kwestie związane z inwestycją, wyglądem budynku czy lokalu. Nie zawsze posiada się wystarczająco dużo czasu oraz wiedzy, by rzetelnie ocenić warunki zawarte w takiej umowie. Korzystając z naszej pomocy, możecie Państwo być spokojni o efekt końcowy. Fachowa analiza naszych prawników to gwarancja podpisania korzystnej umowy.

Nasz zespół wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla Was najkorzystniejszą umowę. Wiemy dokładnie, czego się spodziewać i na jakie aspekty zwracać uwagę. W naszej pracy skupiamy się na prawie nieruchomościowym. W związku z tym wypracowaliśmy profesjonalny sposób działania.

Każdą umowę deweloperską należy dokładnie przeanalizować. Chodzi przecież o duże pieniądze. Nasz zespół skrupulatnie przeczyta każdy punkt umowy. W naszej pracy nie ma miejsca na błędy. Umowa deweloperska może zawierać informacje na temat kar umownych czy odsetek. Dzięki nam będziecie Państwo wiedzieli dokładnie, czego się spodziewać.

Warto sprawdzić treść umowy z doświadczonym prawnikiem. Dzięki temu będziecie Państwo świadomi potencjalnych niebezpieczeństw oraz skutków prawnych postanowień. Nasza Kancelaria zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu!